| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werktemperatuurbereik | -35-+80 °C |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |