| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 100 kg |
| Naam | ZEMIC L6E3 laadcel |
| Sleutelwoorden | ladingcellen |
| Max. platvormgrootte | 450 x 450 mm |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gebruik | Druksensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Veilige overbelasting | ≤ 150% FS |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | strain gauge |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | Verzorgingscellen |
| uitgang | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |