| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | Belastingscel |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | rekmeter |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | digitale enkelladingscel |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| grootte van de platformenchaal | 400x400 mm |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |