| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Naam | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Capaciteit | 15 kg/10 g |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type schaal | vismarkt voor zeevruchten |
| Weergavetype | LCD/LED |
|---|---|
| Voeding | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Plastic |
| Verpakking Details | karton |
| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Productnaam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| surfaceTreatment | op de bank gedragen, zandhoudend |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/GELEID |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | zacht staal |