| Naam | elektronische prijsberekeningsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 30 kg tot 1000 kg |
| Precisiteit | 0.1 kg |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Rated load | 30kg |
| Type weergave | GELEIDE LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V/220V, AC Oplaadbare batterij/DC Voeding |
| Hoofdkartongrootte | 69*45,5*47cm |
| Materiaal | Roestvrij staal, ijzer |
| Panmateriaal | Roestvrij staal |
| Naam | Elektronische Weegschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/GELIJKSTROOM |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |