| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Material | Stainless Steel |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Naam | Elektronische weegschaal voor de industrie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaal type | vismarkt voor zeevruchten |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Plastic |
| Verpakking Details | karton |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Structuur | rechthoekig frame |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaal type | vismarkt voor zeevruchten |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Plastic |
| Verpakking Details | karton |