| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | digitale het wegen schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staalpan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Naam | Elektronische weegschaal voor de industrie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 1500g |
| Precisiteit | 0.1 g |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Plastic |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | Karton |
| naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Groene leiden |
| materiaal | Plastic hoesje |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | Karton |