| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaal type | vismarkt voor zeevruchten |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type schaal | vismarkt voor zeevruchten |
| Weergavetype | LCD/LED |
|---|---|
| Voeding | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Schaaltype | vismarkt voor zeevruchten |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale type | seafood fish market |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Type schaal | vismarkt voor zeevruchten |
| Weergavetype | LCD/LED |
|---|---|
| Voeding | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Schaaltype | vismarkt voor zeevruchten |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gebruik | Druksensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Veilige overbelasting | ≤ 150% FS |